«PARADISE» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ СВЯТКОВОГО «ЖІНОЧОГО» ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ!

Сьогодні, 11 березня, на штучному майданчику СК «Юність» (біля тенісних кортів) з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-Березня відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста Ужгород.

Участь у святковому турнірі прийняло 9 команд (близько
60 спортсменів): “All Cash”, “Пікниця”, “Афганець”, “Бабаян”, “Orbitta”, “Зодіак”, “Екстрім”, “Paradise”, “Miami”.

Згідно регламенту команди утворили 3 групи по 3 команди. Переможці підгруп та краща друга команда виходили до стадії напівфіналу.

У першому матчі півфінальної стадії “Пікниця” у напруженому поєдинку з мінімальним рахунком поступилася сильній та амбітній команді “Бабаян” з рахунком 1:2. У іншому двобої путівку до фіналу здобула команда “Paradise”, яка вирвала перемогу в команди “Афганець” лише в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:1 (основний час 0:0).

У матчі за 3-є місце “афганці” змогли реабілітуватися та перемогти команду “закарпатської ковбаски” 2:1.

Фінальний поєдинок тримав інтригу до останньої хвилини матчу, в якому остаточну крапку поставила “команда з раю” – “Paradise”, яка зуміла здолати опір суперників з команди “Бабаян” з рахунком 2:1.

Оргкомітетом були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Мілан Опаленик (“Paradise”)

Гравець – Андрій Надич (“Бабаян”)

Бомбардир – Юрій Каганець (“Пікниця”)

Арбітр – Федір Дувалка.

Спеціальним цінним подарунком, як призом глядацьких симпатій був нагороджений гравець команди “Афганець” Роман Денищук. Нагороду номінанту вручив член виконкому Закарпатського відділення (філії) Національного Олімпійського Комітету України, майстер спорту СРСР Анатолій Плеханов.

Усі команди-призери були нагороджені почесними кубками та дипломами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, а номінанти – статуетками та цінними подарунками від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник – Алла Чернобук).

 

302

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*