Позаду два тури чемпіонату Ужгорода з футболу. Без поразок три команди

На минулому тижні відбулися матчі 2-го туру чемпіонату Ужгорода з футболу. Якщо у першому турі перевага «Вопака» та «Еко» була очевидною, то у другому турі матчі були значно напруженішими і цікавішими. Зовсім юні гравці сторожницького «Лідера» дали бій «Вопаку». З перших хвилин гри «Вопак» міцно заволодів ініціативою і швидко повів у рахунку. Коли здавалося, що рахунок може бути розгромним, молодь проявила характер і у свою чергу провела кілька м’ячів у ворота «Вопака». Матч завершився перемогою підопічних Ярослава Рущака з рахунком 6:3, але молода команда Сторожниці проявила характер і це похвально.

Наступного дня на поле стадіону «Авангард» вийшли команди «Будівельник» та «Еко». «Будівельник» розпочав дуже впевнено, темп гри був високим. Ініціативою володіли підопічні Сергія Мотринця. «Будівельник» не реалізував кілька хороших нагод, та досвід є досвід. Усередині тайму будівельники підсіли фізично, а гравці «Еко» зуміли додати у швидкості і за останні 15 хвилин тайму провели три м’ячі у ворота суперника. Другий тайм розпочався у рівній боротьбі, та «Будівельник» вистачило лише хвилин на 20, а потім на полі господарював «Еко», останні 10 хвилин проходили при повній його перевазі. У підсумку 6:1 на користь «Еко». Що показала гра? «Еко» підтвердив свої наміри на найвищі нагороди чемпіонату. «Будівельник» – хороша команда, тут є багато цікавих гравців, але у команді існує проблема з фізичною готовністю. Поки що 90 хвилин з таким суперником, як «Еко» їм тягатися важко.

Заключним поєдинком другого туру була гра «Медея» – «Радванка». Золотий і бронзовий призери минулорічного чемпіонату продемонстрували футбол хорошої якості, та все ж підопічні Івана Ковача діяли гостріше, що у підсумку позначилося на результаті гри. Останні 20 хвилин гри підопічні Юрія Бучка підсіли фізично. Результат матчу – 4:0 на користь «Медеї».

Шо показали матчі другого туру? Поки що поза конкуренцією дві команди – «Еко» та «Медея», які значно сильніші за інших. Далі слідують «Вопак», «Радванка» та «Будівельник». Скоріше за все, саме вони будуть вести боротьбу за бронзові медалі чемпіонату Ужгорода. «Невицький замок» та «Лідер» дають можливість скоріше адаптуватися молодим гравцям у дорослому футболі. Скоріше за все, вони і розіграють 6-7 місце у турнірній таблиці.

На цьому тижні відбудуться три поєдинки третього туру. У вівторок, 25 травня, зустрінуться «Вопак» – «Будівельник»; у середу, 26 травня, «Еко» – «Медея» (матч І кола); у четвер, 27 травня, «Невицький замок» – «Лідер». Усі матчі заплановано провести на стадіоні «Автомобіліст», початок о 18.30.

340

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*