«ПРОСПЕКТ-JUNIOR» – переможець футбольного турніру серед команд мікрорайонів Ужгорода

Змагання відбулися 12 листопада на штучному майданчику спорткомплексу “Юність” із нагоди міжнародного дня студента, який відзначатимуть 17 листопада.

Участь у турнірі взяли 9 команд (близько 60 спортсменів): “ALL CASH”, “ORBITTA”, “ПРОСПЕКТ-JUNIOR”, “PARАDISE”, “ЕКСТРІМ”, “ТЕЛЬМАНА”, “МИНАЙСЬКА”, “ПІКНИЦЯ” та “ЕКСТРІМ-2”.

У першому матчі півфінальної стадії “Проспект-Junior” зустрівся з командою “Paradise”. Основний час не виявив переможця (1:1), а в серії післяматчевих пенальті влучнішими були проспектівці, перемігши з рахунком 3:2. У іншому двобої “Пікниця” не залишила шансів ромській команді “Тельмана” (7:1). У матчі за 3-є місце у серії пенальті команда “Paradise” перемогла “Тельмана” 3:1.

Фінальний поєдинок звів “Проспект-Junior” та “Пікницю”, в якому кращий результат продемонстрували проспектівці, які здолали своїх опонентів з рахунком 5:1 та стали переможцями турніру.

Оргкомітет визначив і кращих у номінаціях:

воротар – Станіслав Бойко (“Проспект-Junior”)

бомбардир – Михайло Грабовський (“Пікниця”)

гравець – Олександр Бертич (“Проспект-Junior”)

На церемонії нагородження, яку проводили начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук та член виконкому Закарпатського обласного відділення (філії) НОК України Анатолій Плеханов, команди-призери нагородили кубками та дипломами, гравців – грамотами та медалями різного ґатунку, а номінантів – статуетками від міського управління й цінними подарунками від Закарпатської філії НОК України (начальник – Іван Риляк).

Окремими призами також відзначили арбітрів турніру – Федора Дувалка та Андрія Медвідя.


313

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*