РОМСЬКА КОМАНДА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ СВЯТКОВОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ!

09 вересня 2022 року на штучному майданчику стадіону “Автомобіліст” з нагоди Дня фізичної культури і спорту та Дня міста відбувся турнір з футболу серед команд мікрорайонів міста Ужгород. Участь у турнірі взяло 8 команд: “ЕКСТРІМ”, “ПІКНИЦЯ”, “ALL CASH”, “ШАХТА”, “ORBITTA”, “PARADISE”, “SOLONYNA” та ромська команда “ТЕЛЬМАНА”. Згідно регламенту команди були розділені на дві підгрупи, грали за коловою системою кожний з кожним. По дві команди виходили до півфіналу. Слід відразу зазначити, що боротьба за чемпіонство та призові місця точилася дуже гострою.

У першому півфіналі лише у серії післяматчевих пенальті “ТЕЛЬМАНА” здолали “ПІКНИЦЮ” з рахунком 1:0 (основний час 2:2). В іншому півфінальному двобої команда “ORBITTA” не залишила жодного шансу команді “ALL CASH”, розгромивши її 3:0.

У матчі за бронзові нагороди в серії післяматчевих пенальті команда “ПІКНИЦЯ” перемогла футболістів “ALL CASH” з рахунком 4:3 та замкнула трійку призерів.

Фінал виявився на славу: футболісти з команд “ТЕЛЬМАНА” та “ORBITTA” продемонстрували усі свої чудові технічні та фізичні навики. У безкомпромісній боротьбі в основний час була зафіксована результативна нічия 2:2. І тільки у серії післяматчевих пенальті ромська команда “ТЕЛЬМАНА” вирвала перемогу з рахунком 2:1 та стала переможцем турніру.

Остаточне розташування команд набуло вигляду:

1 – “ТЕЛЬМАНА”

2 – “ORBITTA”

3 – “ПІКНИЦЯ”

4 – “ALL CASH”

5 – “ЕКСТРІМ”

6 – “PARADISE”

7 – “SOLONYNA”

8 – “ШАХТА”

Оргкомітетом турніру були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Мартін Рац (“ТЕЛЬМАНА”)

Гравець – Девід АДАМ (“ТЕЛЬМАНА”)

Бомбардир – Отар Іосава (“ALL CASH”)

Арбітр – Андрій Медвідь.

На церемонії нагородження усі призери та номінанти були нагороджені почесними кубками, грамотами, медалями різного ґатунку та статуетками від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра).

490

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*