Стартував чемпіонат Ужгорода-2021

У вівторок, 11 травня, стартував черговий чемпіонат міста Ужгорода з футболу. За медалі повели боротьбу 7 команд: «ЕКО», «Радванка», «Будівельник», «Медея», «Лідер», «Невицький замок» та «Вопак». У минулому році виступав Турбогаз, але команда припинила виступи та з’явився новачок «Лідер» (Сторожниця). Про участь у чемпіонаті вели розмови 10-11 команд, але на старт вийшли 7. Цілі і завдання перед командами різні. Та є одне, яке притаманне більшості команд. Це підготовка та награння молодих 17-18 річних гравців для дорослого футболу. Оскільки рівень футболу у місті високий, то для більшості гравців – це чудова підготовка для участі у змаганнях більш високого рівня. І є третя категорія команд, у яких гравці намагаються довести як собі, так і суперникам, що їх майстерність, їх морально-вольові якості нічим не поступаються гравцям, які виступають на більш високому рівні. Ці команди є збудниками спокою і вони демонструють футбол хорошого рівня.

У цілому чемпіонат обіцяє бути дуже цікавим. Основними претендентами на нагороди вважаються «Еко», «Медея» та «Радванка», у яких виступає багато гравців обласного рівня. Не будемо скидувати «Будівельник» та «Вопак», у яких морально-вольові якості зашкалюють. У «Невицького замку» та «Лідера» основне завдання – дати можливість набратися досвіду зовсім юним футболістам.

Перший тур тільки підтвердив такі припущення.

«Вопак – Невицький замок». У «Вопака» багато досвідчених гравців, у «Невицького замку» – більше молодь. Досвід узяв верх. Крім того, відверто слабо відіграв центр захисту невичан. У підсумку 7:1.

У матчі «Еко» – «Лідер» молодь потрапила під прес досвіду. Гравців «Лідера» вистачило на 20-25 хвилин, а далі на полі господарював «Еко». Досвідчені гравці хорошого рівня повністю домінували на полі, легко використовували “дитячі” помилки йоврянської команди. А ось із реалізацією моментів у «Лідера» ще багато проблем. Із 7-8 хороших моментів реалізовано тільки один. У підсумку 11:1.

Найнапруженішим поєдинком виявився матч «Радванка» – «Будівельник». Тільки перші 20 хвилин ініціативою володіла «Радванка». А далі гра вирівнялась і до останньої хвилини проходила у рівній боротьбі. І знову верх взяв досвід. Команди десь порівну створили небезпечні моменти біля воріт суперника, але гравці «Радванки» зуміли два з них реалізувати, а будівельники свої моменти так і не використали. Матч був цікавим і напруженим, але все ж завершився перемогою підопічних Юрія Бучка з рахунком 2:0.

Слід зазначити,що на кожному матчі були присутні керівники Асоціації Футболу Ужгорода Василь Гомонай, Петро Милян, Максим Селменський, які уважно стежили за перебігом подій на футбольному полі.

У зв’язку із пандемією коронавірусу після закінченню сезону минулого року не вдалося вручити нагороди кращим гравцям команд, які не стали призерами чемпіонату. Василь Гомонай, Петро Милян, Максим Селменський та Віктор Качур вручали призи кращих перед початком матчів першого туру. Призи отримали кращі гравці «Вопака», «Будівельника» та «Невицького замку».

Усі матчі проходять на полях стадіонів «Автомобіліст» та «Авангард». Початок о 18.30.

Пресслужба АФУ

109

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*