Статистика чемпіонату після І-го кола

 

ЗАБИТІ МЯЧІ

(після І-го кола)

 

 

10 Руслан Соскида (Медея)
 
7 Михайло Чедрик (Еко)
 
6 Іван Капустей (Медея); Олександр Назаренко (Вопак)
 
 
5 Іван Качур, Олексій Остафійчук, Іван Бандурович (усі – Еко)
 
 
4 Юрій Савка (Радванка)
 
 
3 Іван Ковач (Медея); Михайло Микула (Вопак); Володимир Варваринець,  Іван Скунзяк (обидва – Еко); Павло Кривка (Радванка); Олександр Гапак (Лідер)
 
 
2 Юрій Чульба, Євген Обдирко, Владислав Турецький (усі – Вопак); Едуард Дзьоба (Медея); Вадим Селещук, Віталій Мадяр (обидва – Радванка), Роберт Ковач (Будівельник); Михайло Реплюк (Еко)
 
 
1 Юрій Федьо, Анатолій Лукачина, Олександр Лукачина, Ростислав Турецький (усі – Вопак); Едгард Русин, Микола Джанда, Валерій Роля, Віталій Медведєв (усі – Медея); Михайло Дудаш, В’ячеслав Ковтан (обидва – Еко); Володимир Товт, Вадим Веселовський, Йосип Пайдич, Олександр Яхимець, Олександр Грицькевич, Ігор Вагін, Мартин Бакша, Юрій Мандич (усі – Радванка); Юрій Шукаль, Віктор Зубанич, Володимир Кардач, Павло Вакула, Тарас Плиска (усі – Будівельник); Євген Юдик, Михайло Повідайчик, Михайло Геці, Олександр Ганчак (усі – Невицький замок); Михайло Зейналов, Сергій Хом’як, Максим Маріяш, Андрій Шовш (усі – Лідер)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

 

2 Володимир Кардач, Сергій Шоляк, Олександр Юричко, Тарас Плиска (усі – Будівельник); Едуард Дзьоба, Мирослав Скрип (обидва – Медея); Іван Бандурович (Еко)
 
 
 
1 Михайло Геці, Олександр Поковба (обидва – Невицький замок); Василь Гнепа, Вадим Селещук, Роберт Товт, Йосип Пайдич, Юрій Савка, Олександр Яхимець, Юрій Славік, Мартин Бакша, Лисиченко Володимир (усі – Радванка); Андрій Ломага, Андрій Ізай, Володимир Варваринець, Олексій Остафійчук, В’ячеслав Ковтан, Василь Росул, Костик Євген (усі – Еко); Юрій Шукаль, Віталій Сакадаті, Ярослав Місяйло, Євген Савко (усі – Будівельник); Василь Дьордь, Олександр Сеніна, Максим Маріяш, Андрій Шовш, Ярослав Куцик, Михайло Зейналов (усі – Лідер); Іван Капустей, Едгард Русин, Іван Ільчук, Максим Роля, Богдан Зуб, Микола Джанда (усі – Медея), Олександр Лукачина, Ростислав Фрінцко (обидва – Вопак)
 
 
8-й тур пропускають:
 
Мандич Юрій-мол. (Радванка)
 

 

125

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*