«УЖНЕТ» – команда-чемпіон шостого сезону Ужгородської футзальної ліги 2021-2022 років

Переможців і призерів шостого сезону Ужгородської футзальної ліги 2021-2022 років нагородили  ввечері, 2 липня, у спорткомплексі «Юність».

 

Ініціаторка й натхненниця футзальної ліги Олександра Терембець привітала учасників, зазначила, що через війну змагання вперше завершують влітку – фінальні матчі зіграли лише днями.

Хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв України, які віддали життя за суверенітет нашої держави.

Заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай звернувся до учасників: «На початку турніру ніхто не думав, що ми його завершуватимемо в липні при +32, але, попри все, приємно, що всі до фіналу зберігали мотивацію. Вітаю команду переможців, які цілеспрямовано йшли до своєї цілі. Сподіваюся, сьома футзальна ліга відбуватиметься в більш спокійний час».

Насамперед вручили подяки всім, хто долучився до проведення змагань. Зокрема, таку подяку отримала й Ужгородська міська рада. Визначили кращих гравців, тренерів, голкіперів, бомбардирів. Відтак, перейшли до нагородження команд.

Отже, у другій лізі УФЛ третє місце посіла команда «АЛЬФА СТРАХУВАННЯ», друге – «ФІХТЕН», і перше – «PROFIX». У першій лізі «бронзу» виборола команда «ОКТАВА», «срібло» – «БУДІВЕЛЬНИК», «золото» – «ТВОЄ МІСТО». У вищій лізі на третьому місці опинилася команда «ШИПІТ», на другому – «ВІКІНГ», на першому – «ТРАКТОР». І головну інтригу розкрили результати суперліги: третє місце посіла команда «МЕДЕЯ», друге – «УЖ», а найкраща команда цього сезону, за підсумками змагань, – «УЖНЕТ».

Вітаємо переможців!

306

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*