ВІДЕО. ФОТО. Чемпіонат Ужгорода: обжинки по-футбольному

У кінці жнив за давнім народнім звичаєм в Україні влаштовували обжинки. Свої «обжинки», але футбольні, влаштували і в Ужгороді, підбивши в такий спосіб сезон та відзначивши кращих у ньому.

Присутніх вітали Василь Гомонай, голова Ужгородської асоціації футболу, Богдан Андріїв, міський голова, та Іван Дуран, голова Закарпатської асоціації футболу, емоційний виступ-розповідь якого неабияк потішили присутніх. Ведучий Степан Селменський нагадав славні сторінки з історії закарпатського, зокрема, ужгородського футболу.

Були вручені подяки від Закарпатської асоціації футболу В. Гомонаю та його заступникам Петру Миляну та Максиму Селменському. Своєю чергою, подяки від Ужгородської асоціації футболу вручили І.Дурану та його заступникові Вікторові Качуру, начальнику управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ользі Василиндрі, голові суддівського комітету Михайлові Митровському, відповідальному секретареві Йосипу Шитєву, відповідальному за медичне обслуговування чемпіонату лікарю Володимирові Червеняку, а також С.Селменському та керівництву УАФ. Нагородили й міського голову Б.Андріїва.

Особливо емоційним було запрошення на сцену вдови телеоператора Андрія Добоша пані Наталії. Посмертно її чоловіка нагородили за відеозйомки чемпіонату та пом’янули хвилиною мовчання.

Відзначили й кращих гравців команд в амплуа та відповідальних у клубах за організаційну роботу. А головним стало нагородження основних тріумфаторів. Зокрема, кращими в амплуа стали гравці «Медеї» Андрій Калай (воротар чемпіонату), Едуард Русин (захисник) та Руслан Соскида (бомбардир) а також футболісти «Еко» і «Будівельника» відповідно Іван Бандурович (півзахисник) та Євген Савко (нападник). І звичайно, нагороди чекали на команди-призерів – «Медею» (чемпіон), «Еко» (2 місце) та «Будівельник» (3 місце).

Церемонію нагородження органічно доповнювали пісенні номери від Катерини Сапожнік, Валерії Галас і Аліни Галай із Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора.

Що ще додати? Футбольні обжинки по-ужгородськи вдалися!

749

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*