FC FSG – переможці футбольного турніру пам’яті лайнсмена ФІФА Володимира Югаса

В ужгородському спорткомплексі «Юність» сьогодні завершився традиційний – уже XХІ за ліком – усеукраїнський турнір із мініфутболу пам’яті лайнсмена ФІФА Володимира Югаса серед спортсменів 2013 р.н.

У змаганнях брали участь близько двох десятків команд із Закарпаття та Львівщини. Сьогодні команди-переможниці, а також кращих у номінаціях нагородили грамотами, медалями та кубками.

За підсумками турніру четверте місце посіла команда «Олімп-Ужгород», третє місце – «Нарцис -Хуст», «срібло» виборола команда «FC FSG 2014», а перемогу здобули гравці команди «FC FSG».

Заступник Ужгородського міського голови, очільник Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай привітав учасників змагань, подякував батькам і тренерам, що сприяють спортивному розвитку дітей, а захисникам – за можливість проводити такі турніри.

Успіхів і нових звершень в улюбленому виді спорту побажала юним футболістам начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук.

Спортивний захід відбувся за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, Асоціації футболу Ужгорода та благодійного фонду «За майбутнє покоління».