ФК «Медея» – володар Кубку стадіону «Авангард»

У фінальному поєдинку, який відбувся в Ужгороді на головній спортивній арені краю, футболісти «Медеї» із рахунком 3:0 здолали суперників із команди «Судмедекспертиза».

Кубок стадіону «Авангард» – найстаріший футбольний турнір на Закарпатті: у 2023 році виповнюється 70 років із часу відкриття цієї спортивної арени в Ужгороді, змагання ж на Кубок стадіону проводили понад 60 разів.

Учасників турніру привітали міський голова Богдан Андріїв, його заступник, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, депутат міської ради, директор стадіону «Авангард» Віктор Качур, заступники голови Асоціації футболу Ужгорода Максим Селменський та Петро Милян.

Після завершення гри вручили подяки Асоціації футболу Ужгорода за допомогу в організації турніру, відзначили й президента ФК «Судмедекспертиза» Степана Боднара і головного тренера команди Івана Крису, президента ФК «Медея» Марію Коваль- Мазюту, віце-президента Івана Ковача, тренера В’ячеслава Пінковського. Нагородили також кращих гравців команд, арбітрів.

Грамотою Ужгородської міської ради та іменною футболкою за багаторічну допомогу, популяризацію футболу, здорового способу життя, висвітлення навколофутбольного життя і з нагоди 70-річного ювілею відзначили Степана Селменського.

 

71

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*