ФОТО. «Поруч» – дітям

Спільний проєкт Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ дістався Ужгорода.

 

Проєкт «Поруч» покликаний завдяки спорту допомогти постраждалим від військових дій у нашій країні дітям та підліткам 6–16 років. Ініціативу реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» спільно з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

До проєкту також долучилася Закарпатська асоціація футболу. Ось і в Ужгороді спільно організували відповідний захід. У його відкритті взяли участь Іван Дуран, голова Закарпатської асоціації футболу, Радіон Кіштулинець, начальник Ужгородської районної військової адміністрації, Василь Гомонай, заступник Ужгородського міського голови, а також преосвященний владика Ніл.

Після урочистостей організатори влаштували практичні заняття. Дітям спочатку влаштували руханку з фахівчинею з фітнесу. Відтак дівчат і хлопців розподілили на локації, де юні учасники пізнавали ази футболу з тренерами, спілкувалися із психологами та отримали рекомендації від спортивних лікарів, як уникнути травм під час занять та правильно вести здоровий спосіб життя, щоб мати високий імунітет.

Крім того, були ігри та співи з представниками духовенства, фото на згадку. Троє дівчат, яким подобається грати у футбол, залишились на тренуванні СДЮСШОР у тренерки Анастасії Сірмай та записалися до відповідної групи.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

Протягом літа із дітьми віком від 6 до 16 років працюватимуть, вчителі фізвиховання, футбольні тренери, медичні волонтери та психологи.

Шановні батьки! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина стала учасником проєкту, звертайтесь за телефонами:

– м. Ужгород – Пензова Анастасія Миколаївна – +380502529248,

– м. Мукачево – Наскалов Віктор Борисович – +380502676099;

– м. Хуст – Ромео Йосипович Буковецький – +380674929716.

Звертаємось також до керівників громад, які бажають долучитись до реалізації цього проєкту, залишати свої заявки та пропозиції щодо проведення заходу на території вашої громади.

Контактна особа: відповідальний працівник з питань захисту дітей від Громадської спілки «Закарпатська асоціація футболу» Пензова Анастасія Миколаївна, тел. +380502529248, e-mail: ffz_2015@ukr.net

112

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*