«ГРАЄМО ЗА УКРАЇНУ»

 

Цими вихідними, 9-10 квітня, відбувся закарпатський обласний турнір з футболу «Граємо за Україну» серед спортсменів 2012, 2013 та 2015 років народження.

Спортивний захід відбувся за підтримки благодійної організації «За майбутнє покоління» (Василь Орос, Володимир Мухлинін).

Це перший турнір, який був проведений у період війни.

Змагання були не традиційними: проводилися без суддів та результатів, адже діти грали за МИР. Як результат – перемогла дружба.

Перший день змагань проходив у селі Великий Березний, де взяло участь 10 команд 2012 та 2013 років народження, другий – на штучному майданчику УСШ №5 м. Ужгорода (змагалися 6 команд 2015 р.н.).

У турнірі взяло участь більше 250 дітей, серед яких були й ті, яких війна змусила тимчасово залишитити домівку та приїхати до нашого міста. Змагання стали ковтком свіжого повітря для юних спортсменів, які живуть футболом.

Фінальною частиною турніру стало нагородження усіх учасників медалями та промовами спеціально запрошених гостей – Василя Гомоная (заступника міського голови Ужгородської міської ради, голову ГО “Асоціація футболу Ужгорода”) та Богдана Кирлика (голови Великоберезнянської селищної ради).

577

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*