Конференція УАФ

Конференція УАФ

У п’ятницю, 10 грудня,  в сесійному залі міської ради відбулася звітна конференція Ужгородської асоціації футболу. Із звітною доповіддю виступив голова міської асоціації футболу Василь Гомонай, який детально зупинився на Чемпіонаті міста, а також змаганнях серед юнаків, ветеранів, Ужгородській футзальній лізі, жіночому футболі. Василь Васильович дав характеристику футбольній інфраструктурі міста. Окремо голова асоціації зупинився на планах будівництва нових об’єктів, які буде розпочато вже у 2022 році. Окремо  зупинився на організації роботи, яка визнана однією з найкращих в області та висвітленні футбольних матеріалів. У обговоренні доповіді взяли участь Петро Милян, Віктор Качур, Степан Селменський, Мілан Гартман, Іван Матьовка та інші. Михайло Митровський, який очолює комітет арбітрів міської асоціації, розповів про роботу комітету, про наявність кадрів, школу молодого арбітра, рівень арбітражу перспективу росту. Роботу Ужгородської міської асоціації футболу за 2021 рік визнано задовільною.

Василь Гомонай та Петро Милян ознайомили присутніх із планом роботи на 2022 рік. У плані – Кубок стадіону «Авангард», Чемпіонат та Кубок Ужгорода серед дорослих, Чемпіонат і Кубок серед ветеранів, юнацькі турніри, змагання школярів та турніри серед дівчат.

Рівень футболу та організація футболу в обласному центрі піднято на значний рівень. Футбол Ужгорода може служити прикладом для інших регіонів нашого краю.

 

2138

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*