Не всі зірки гаснуть…

В Ужгороді вже вдруге проведено мініфутбольний турнір ветеранів пам’яті Олександра Когутича.

…Хтось його пам’ятає, як капітана ужгородської команди майстрів, хтось як маститого захисника, хтось як віртуозного виконавця штрафних, а хтось, що він 15 років грав за рідну команду й не зрадив їй нікому… Цей ряд можна продовжувати й продовжувати. Ось тільки не можна продовжити життя нашого видатного футболіста Олександра Когутича, яке так рано обірвалося. Але Саша не помер. Він живе в наших серцях, спогадах і вже в другому турнірі пам’яті з мініфутболу серед ветеранів 45+. Змагання в обласному центрі також присвятили першому тренерові гравця Емілові Горвату. Обидва, до речі, народилися на Мукачівщині, у Ракошині, і в один день відійшли в засвіти… Тож не дивно, що на урочистому відкритті згадували обох.

Привітати присутніх завітали Іван Дуран, голова Закарпатської асоціації футболу, Василь Гомонай, заступник міського голови й голова Асоціації футболу Ужгорода, Петро Милян, начальник відділу фізичної культури і спорту Ужгородської міської ради, заступник голови Ужгородської футзальної ліги, Степан Селменський, лайнсмен ФІФА та член виконкому ЗАФ, голова відокремленого підрозділу Асоціації спортивних журналістів України в Закарпатській області Василь Гаджега, батьки Іван та Марія з доньками Саші Наталкою та Олександрою, а також ті, хто грав зі справжнім патріотом свого краю в одній команді, хто був його палким прихильником і приходив на стадіон «Авангард» повболівати в офіційних матчах чемпіонату України.

Власне на турнір позмагатися прибули 6 команд. Їх шляхом жеребкування розподілили на дві групи. Відтак кращі продовжили суперничати за нагороди. Матчі були цікавими, інтригувальними. І здавалося, що самі ветерани натхненно грали не лише заради своєї перемоги, а й для О.Когутича та Е.Горвата, які того справді заслужили.

Підсумки виявилися такими:

Група «А»

М

Команда

1

2

3

В

Н

П

М

О

1

«Карпати-ветеран» (Мукачево)

2:0

4:0

1

1

0

6:0

6

2

«Радванка» (Ужгород)

0:2

2:0

0

2

0

1:1

3

3

«Ракошино»

0:4

0:2

0

0

2

0:6

0

Група «Б»

М

Команда

1

2

3

В

Н

П

М

О

1

«Медея» (Оноківська ТГ)

0:0

3:0

1

1

0

3:0

4

2

«Радванка» (Ужгород)

0:0

1:1

0

2

0

1:1

2

3

«Говерла» (Ужгород)

0:3

1:1

0

1

1

1:4

1

 Матч за 3 місце:

«Радванка» (Ужгород) – «Будівельник» (Ужгород) – 3:1

Матч за 1 місце:

«Карпати-ветеран» (Мукачево) – «Медея» (Оноківська ТГ) – 4:2

Кращі гравці турніру: Мирослав Бундаш («Карпати-ветеран»), Роберт Товт («Медея»), В’ячеслав Малюта («Радванка»), Віталій Голубка («Будівельник»), Йосип Микуланинець («Говерла»), Василь Коштура (Ракошино»).

Олективи-призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами, а кращі гравці – індивідуальними призами від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради.

Після нагородження учасники змагань спілкувалися в неформальній атмосфері й багато згадували про Олександра Когутича та його тренера Еміла Горвата. Справжні зірки не гаснуть…

 

48

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*