«АФГАН-34»

19 лютого у спорткомплексі «Юність» відбувся футбольний турнір до 34-ї річниці виведення військ з Афганістану. Традиційні змагання, які в Ужгороді проводять уже 22 роки поспіль, присвячені і пам’яті ініціатора турніру, любителя футболу, офіцера Олександра Котика, який пішов із життя у 2021 році.

Із вітальним словом на офіційному відкритті виступили заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, привітали учасників та глядачів, наголосили на важливості зберігати пам’ять, що й має на меті такий турнір.

Серед глядачів були і ветерани-афганці, також в офіційному відкритті змагань взяла участь вдова Олександра Котика Наталія, його друзі.

Участь у змаганнях узяли п’ять команд («Афганець», «Ужгородська міська рада», «Будівельник», «Медея» та «Автомобіліст»), які грали між собою за коловою системою (тобто кожен з кожним). Загалом відбулося десять протистоянь, у кожному з яких панувала інтрига від стартового й до фінального свистка. Про це яскраво засвідчили результати ігор: шість поєдинків завершилися мінімальними перемогами однієї з команд, а в чотирьох інших арбітр зафіксував нічиї.

Найкращі результати з-поміж усіх демонстрували «Автомобіліст» і «Медея». Гравці цієї команди відзначалися надійністю в захисті та хорошою грою в нападі. Обидва колективи набрали по 8 очок, і тільки за різницею забитих та пропущених м’ячів було визначено переможця. Ним став «Автомобіліст». Відповідно «Медея» посіла друге підсумкове місце. «Бронза» дісталася «Будівельнику», котрий здобув п’ять пунктів. Четвертою завершила змагання Ужгородська міська рада (чотири бали), а п’ятим – «Афганець» (один заліковий пункт).

Результати всіх зіграних матчів:

Ужгородська міська рада – «Будівельник» – 1:2,

«Медея» – «Автомобіліст» – 0:0,

«Афганець» – Ужгородська міська рада – 0:1,

«Медея» – «Будівельник» – 0:0,

«Автомобіліст» – «Афганець» – 1:0,

Ужгородська міська рада – «Медея» – 1:2,

«Будівельник» – «Автомобіліст» – 1:2,

«Медея» – «Афганець» – 1:0,

Ужгородська міська рада – «Автомобіліст» – 1:1,

«Будівельник» – «Афганець» – 0:0.

Були визначені також кращі гравці в кожній з команд. Ними стали: Віктор Монда («Автомобіліст»), Михайло Чаварга («Медея»), Василь Черепущак («Будівельник»), Євген Прозор (Ужгородська міська рада) та Андрій Пацкань («Афганець»).

233

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*