«РАДВАНКА» – переможець футбольного «Валентина»

Сьогодні, 17 лютого, на штучному майданчику ЗОШ № 7 з нагоди Дня Святого Валентина відбувся турнір з футболу серед команд мікрорайонів міста Ужгород. Змагання, які проходили за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальниця Алла Чернобук), зібрали 7 команд (48 спортсменів). Ці команди утворили дві групи 4 та 3 команди в кожній відповідно. По дві кращих – виходили до півфіналу. Так, в групі “А” доводили, хто краще грає в футбол, команди Пікниця, All Cash, Orbitta та Екстрім. В групі “В” – “мірялися силами” Радванка, Бабаян та Paradise. Ці команди представляли різнобічну географію міста Ужгорода: проспект Свободи, вулиці Капушанську, Івана Франка, мікрорайон Радванка, Новий район, набережні Незалежності та Київську.

         За результатами групового раунду до півфіналу потрапили команди Пікниця, Orbitta, Радванка та Paradise.

         Обидва півфінали пройшли у безкомпромісній боротьбі. Так, у першій півфінальній зустрічі Orbitta перемогла Paradise з рахунком 2:1. В іншому півфіналі точилася напружена боротьба до останньої хвилини, де Пікниця за 10 секунд до завершення поєдинку зрівняли рахунок 1:1, але все ж таки по пенальті поступилися фавориту змагань – команді Радванка 2:3.

         У матчі за бронзові нагороди зустрілись команди Paradise та Пікниця. З рахунком 2:1 перемогу святкували футболісти з команди “раю” – Paradise. Окрім бронзи, вони були нагороджені малим кубком.

         Фінальна зустріч, яка звела команди Orbitta та Радванка, виявилась на славу. На майданчику точилася безкомпромісна боротьба, жага до перемоги “зашкалювала”. У кінцевому результаті яскраву перемогу з рахунком 2:0, а з нею і золоті медалі та красень-кубок, здобули футболісти Радванки.

         Команда Orbitta задовольнилась сріблом та трішки меншим від переможців кубком.

         Оргкомітетом були також відзначені кращі в номінаціях:

Воротар – Костянтин Марко (Радванка)

Бомбардир – Петро Хованець (Orbitta)

Гравець – Йосип Пайдич (Радванка)

Арбітр – Андрій Медвідь

1333

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*