МІКРОРАЙОНИ МІСТА НАД УЖЕМ РОЗПОЧАЛИ СЕЗОН 2023

28 січня на штучному майданчику СК «Юність» (біля тенісних кортів) з нагоди Дня Соборності України відбувся перший у 2023 році турнір з футболу серед команд мікрорайонів міста Ужгород.

Участь у турнірі взяло 7 команд (близько 50 спортсменів): “All Cash”, “Paradise”, “Пікниця”, “Афганець“, “Проспект-Junior”, “Orbitta”, “Екстрім”.

Згідно регламенту команди склали дві підгрупи (4 та 3 команди відповідно) та грали за коловою системою. По дві найкращі команди з підгруп виходили до стадії напівфіналу. Боротьба за чемпіонство та призові місця точилася дуже гострою.

У першому півфіналі “Paradise” у серії післяматчевих пенальті здолав одного з фаворитів змагань “Проспект-Junior” 2:0 (основний час 2:2). В іншому півфінальному матчі “Orbitta” не залишила шансів “Екстріму”, перемігши з рахунком 2:0.

У матчі за бронзові нагороди “Екстрім” зумів здолати проспектівців 3:1, таким чином замкнувши трійку призерів.

Фінал виявився на славу: юні футболісти команд “Paradise” та “Orbitta” вели справжню чоловічу бойову гру, де існувала жорсткість (не жорстокість) у боротьбі за м’яч та наснага до перемоги. Фінальний свисток арбітрів зафіксував перемогу з рахунком 2:0 команди “Paradise”, яка і стала чемпіоном турніру.

Остаточне розташування команд набуло вигляду:

1 – “Paradise”

2 – “Orbitta”

3 – “Екстрім

4 – “Проспект-Junior”

5 – “Пікниця”

6 – “ALL CASH”

7 – “Афганець”

Оргкомітетом турніру були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Руслан Цуркан (“Orbitta”)

Гравець – Юрій Заяць (“Проспект-Junior”)

Бомбардир – Петро Хованець (“Orbitta”)

Арбітр – Андрій Медвідь.

На церемонії нагородження спортсменів привітали начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук та член Закарпатського обласного відділення (філії) НОК України, майстер спорту Анатолій Плеханов.

Усі команди-призери були нагороджені почесними кубками та дипломами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, номінанти – статуетками та цінними подарунками.

608

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*