«PARADISE» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ СВЯТКОВОГО ТУРНІРУ

           26 грудня у СК «Юність» (зал № 2) за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради відбувся підсумковий новорічний турнір з футболу «ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» серед команд мікрорайонів м. Ужгород. Згідно попередніх турнірів протягом 2022 року, у яких брали участь понад 20 різних команд (а це – більше 200 спортсменів), до ВЕЛИКОГО фіналу потрапили 4 найсильніші: «Проспект-Junior», «Тельмана», «Пікниця» та «Paradise».

          Згідно жеребу, у першому півфінальному двобої зійшлися проспектівці та команда «Paradise». У запеклій боротьбі перемогла «команда з Раю», які і стали першими фіналістами турніру.

          В іншому півфіналі ромська команда «Тельмана» не залишила жодних шансів «Пікниці» та стала другим фіналістом.

          У матчі за третє місце долю бронзового призера вирішила серія післяматчевих пенальті, у яких сильнішими виявилися проспектівці 2:1 (основний час 3:3). За «Проспект-Junior» виступали Олександр Бертич, Юрій Заяць, Іван Борка, Станіслав Терпак, Даніель Горват, Станіслав Бойко, Олександр Йордан.

          Команда «Пікниця» (Василь Щадей, Михайло Щадей, Гліб Ісаєвич, Дмитро Повханич, Андрій Коцан, Михайло Грабовський) замкнула квартет сильніших.

           У фінальному поєдинку команда «Paradise» (Максим Попович, Дмитро Кузнецов, Володимир Гудак, Юрій Продан, Олександр Башмарін, Олександр Кіш, Ілля Попович, Максим Бабич) здолала команду «Тельмана» (Мартін Пап, Девід Адам, Даніель Амбруш, Мартін Фулайтер, Максим Геймур) з рахунком 4:0 та стала переможцем святкового турніру.

           На урочистій церемонії нагородження, яку проводили заступник Ужгородського міського голови, голова Асоціації футболу м. Ужгород Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук та представник Закарпатського відділення (філії) НОК України Анатолій Плеханов усі команди-учасниці були нагороджені почесними кубками, дипломами, футбольними м’ячами, а гравці – грамотами, медалями та новорічними подарунками.

Цінними подарунками були нагороджені кращі гравці у кожній команді:

«Пікниця» – Андрій Коцан, «Проспект-Junior» – Станіслав Бойко, «Тельмана» – Мартін Фулайтер, «Paradise» – Максим Попович.

          Окремим призом було відзначено арбітра турніру Андрія Медвідя. За допомогу у проведенні спортивного заходу (надання спортивного залу) також цінний подарунок отримав представник ЗВ НОК України Анатолій Плеханов.

          На цьому футбольний рік серед команд мікрорайонів м. Ужгород завершено.

Усіх вітаємо з новорічно-різдвяними святами! Але цього всього не було б без Збройних Сил України, тож найбільша подяка нашим захисникам за можливість проведення таких спортивних заходів.

          Бережіть Україну! Любіть Україну! Слава Україні!

937

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*