“Пікниця” продемонструвала пасхальний настрій!

Сьогодні, 14 квітня, на штучному майданчику стадіону «Автомобіліст» з нагоди Великодня відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста Ужгорода.

Участь у святковому турнірі прийняло 8 команд (близько
50 спортсменів): “All Cash”, “Пікниця”, “Афганець”, “Тельмана”, “Orbitta”, Екстрім”, “Paradise”, “Miami”.

Згідно регламенту було створено 2 групи по 4 команди. Першу групу склали: “All Cash”, “Orbitta”, Екстрім” та “Paradise”. До другої увійшли: “Пікниця”, “Афганець”, “Тельмана” та “Miami”.

Команди, які зайняли другі місця у підгрупах, визначали сильнішого бронзового призера. А переможці – у фіналі виборювали звання чемпіона турніру.

У матчі за 3-є місце “Orbitta” розгромила досить амбітну ромську команду з вулиці Тельмана з рахунком 7:2.

Фінальний поєдинок тримав інтригу лише до середини матчу, поки рахунок не відкрили футболісти команди “Пікниця”. А далі – м’ячі “посипалися” у ворота команди “Paradise”, які і поступилися у кінцевому результаті з рахунком 0:4.

Оргкомітетом були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Андрій Коцан (“Пікниця”)

Гравець – Віталій Геці (“Paradise”)

Бомбардир – Максим Черних (“Orbitta”)

Арбітр – Крістіан Молнар.

На урочистій церемонії нагородження, яку проводила начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, усі команди-призери були нагороджені почесними кубками, дипломами та футбольними м’ячами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, а номінанти – статуетками та цінними подарунками.

 

2117

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*