«ORBITTA» – чемпіон святкового весняного турніру!

Сьогодні, 29 квітня, на штучному майданчику стадіону «Автомобіліст» відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста Ужгорода «САКУРА-ФЕСТ».

Участь у святковому турнірі прийняло 8 команд (понад
60 спортсменів): “Веселка”, “Загор”, “All Cash”, “Orbitta”, “Kaki Team”, “Пікниця”, “Афганець” та “Paradise”.

Згідно регламенту було створено 2 групи по 4 команди. Першу групу склали: “Веселка”, “Загор”, “All Cash”, “Orbitta”. До другої увійшли: “Kaki Team”, “Пікниця”, “Афганець” та “Paradise”.

Команди, які зайняли другі місця у підгрупах, визначали сильнішого бронзового призера. А переможці – у фіналі виборювали звання чемпіона турніру.

У матчі за 3-є місце “Пікниця” у нелегкій боротьбі лише у серії післяматчевих пенальті зуміла з незвичним рахунком здолати команду “All Cash” 1:0 (основний час 1:1).

Фінальний поєдинок (“Orbitta” – “Афганець”) звів гідних суперників, у якому долю поєдинку вирішив забитий наприкінці поєдинку м’яч гравця команди “небесних тіл – Orbitta” Геці Віталія 2:1.

Оргкомітетом були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Руслан Цуркан (“Orbitta”)

Гравець – Роман Денищук (“Афганець”)

Бомбардир – Віталій Геці (“Orbitta”)

Спеціальними призами відзначені арбітри змагань – Сергій Головачко та Федір Дувалка.

На урочистій церемонії нагородження, яку проводили провідний спеціаліст обласного відділення (філії) комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Плеханов та начальник відділу молоді та спорту Ужгородської міської ради Петро Милян, усі команди-призери отримали почесні кубки та дипломи відповідних ступенів, а гравці – грамоти та медалі різного ґатунку, номінанти – статуетки та спеціальні призи.

Остаточне розташування зайнятих місць:

1 – “Orbitta”

2 – “Афганець”

3 – “Пікниця”

4 – “All Cash”

5 – “Paradise”

6 – “Загор”

7 – “Веселка”

8 – “Kaki Team”

569

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*