“ПРОСПЕКТ-JUNIOR” відновив свої переможні амбіції!

Сьогодні, 19 травня 2023 року, на штучному майданчику стадіону “Автомобіліст” з нагоди Міжнародного дня сім’ї відбувся турнір з футболу серед команд мікрорайонів міста Ужгород. Участь у турнірі взяло 8 команд (понад 60 спортсменів): “Проспект-Junior”, “Веселка”, “Paradise”, “All Cash”, “Пікниця”, “Афганець”, “Orbitta”, “Бабаян”. Згідно регламенту команди грали за олімпійською системою на вибуття. Слід відразу зазначити, що боротьба за чемпіонство та призові місця точилася дуже гострою.

У першому півфіналі проспектівці здолати опір досить амбітної команди “All Cash” з рахунком 5:2. В іншому півфінальному двобої команда “Бабаян” у напруженому поєдинку вирвала перемогу в одного з фаворитів змагань, команди “Paradise”, з рахунком 3:1.

У матчі за бронзові нагороди команди “з раю – Paradise” перемогла “All Cash” та замкнула трійку призерів.

Фінал виявився на славу: футболісти з команд “Бабаян” та “Проспект-Junior” продемонстрували усі свої чудові технічні та фізичні навики. У безкомпромісній боротьбі лише в серії післяматчевих пенальті з рахунком 2:1 перемогу святкувала команда “Проспект-Junior” (основний час 1:1).

Остаточне розташування команд набуло вигляду:

1 – “Проспект-Junior”

2 – “Бабаян”

3 – “Paradise”

4 – “All Cash”

5 – “Пікниця”

6 – “Orbitta”

7 – “Веселка”

8 – “Афганець”

Оргкомітетом турніру були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Олександр Бірюков (“Бабаян”)

Гравець – Андрій Надич (“Проспект-Junior”)

Бомбардир – Максим Черних (“Проспект-Junior”)

Арбітр – Федір Дувалка.

На церемонії нагородження усі призери та номінанти були нагороджені почесними кубками, грамотами, медалями різного ґатунку та статуетками від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник Алла Чернобук).

550

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*