«ПРОСПЕКТ-JUNIOR» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ!

Сьогодні, 09 липня, на штучному майданчику спортивного комплексу “Юність” (біля тенісних кортів) з нагоди Свята Івана Купала відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста Ужгород.

Участь у турнірі прийняло 12 команд (близько 100 спортсменів): “Герза Squad”, “Афганець Street”, “Проспект-Junior”, ФК “СТБ”, “Shinigami Squad”, “П’яний базар”, “Пікниця”, “Paradise”, “Екстрім”, “Тельмана”, “All Cash” та “Orbita”.

Згідно регламенту команди утворили 4 групи по 3 команди. Переможці підгруп виходили до стадії напівфіналу.

У першому матчі півфінальної стадії “Проспект-Junior” не залишив жодних шансів команді “Екстрім”, перемігши з рахунком 3:0. У іншому двобої “Shinigami Squad” у напруженому поєдинку з мінімальним рахунком здолала команду “Orbita” 2:1.

У матчі за 3-є місце у серії пенальті “Orbita” перемогла “Екстрім” 3:1.

Фінальний поєдинок тримав інтригу до останньої хвилини матчу, в якому остаточну крапку поставила команда “Проспект-Junior”. Проспектівці зуміли “дотиснути” “Shinigami Squad” та здобути таку довгоочікувану перемогу з рахунком 3:2 та стати переможцями турніру.

Оргкомітетом були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Денис Фреган (“Проспект-Junior”)

Бомбардир – Петро Хованець (“Orbita”)

Гравець – Олександр Бертич (“Проспект-Junior”)

         Усі команди-призери були нагороджені почесними кубками та дипломами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, а номінанти – статуетками від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник – Ольга Василиндра). Окремими призами були відзначені арбітри змагань – Федір Дувалка та Андрій Медвідь.

         Організатори висловлюють подяку Відокремленому підрозділу громадської організації “Національний олімпійський комітет України” у Закарпатській області за надання спортивного майданчика для проведення заходу.

794

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*