ПОРУЧ завітав до ужгородського ліцею «Лідер» (ФОТО, ВІДЕО)

21 сесія проєкту ПОРУЧ відбулась на базі ужгородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 ліцеї «Лідер».

Як і заведено на Ужгородщині, заняття розпочалось із урочистого відкриття та екскурсу в історію закарпатського футболу від члена Виконкому ЗАФ, експерта футболу Степана Селменського. З вітальними словами до учасників звернулись Іван Дуран – депутат обласної ради, голова Закарпатської асоціації футболу, Василь Гомонай – заступник міського голови, голова Ужгородської міської асоціації футболу та Мар’ян Комарницький – директор навчального закладу.

Під час урочистостей Іван Дуран та Василь Гомонай, у рамках допомоги обласним школам від УАФ та ЗАФ, вручили Мар’яну Комарницькому футбольні м’ячі для школи.

Після запальної руханки, яку провела волонтер проєкту Андріана Цая, усі учасники розійшлись по локаціям. А поки дітки займались, Мар’ян Несторович провів екскурсію територією ліцею. Як ми уже зазначали, присутність на проєкті керівництва ЗАФ та представників влади міста і району, окрім виховної патріотичної мети, має ще одне велике завдання. Під час занять Іван Петрович має можливість особисто оглянути штучні футбольні майданчики та футбольні поля Ужгородщини. Зокрема, у цю п’ятницю присутні були неприємно вражені станом футбольного майданчика ліцею. Ще на початку своєї каденції голова ЗАФ заявляв, що велику увагу буде приділяти дитячо-юнацькому футболу та розвитку інфраструктури. Тож, сподіваємось, за сприяння обласної влади, навчальний заклад Ужгорода незабаром все ж таки отримає такий бажаний оновлений штучний майданчик…

Пройшовши три, передбачені проєктом локації, «Спортивна» (тренер – Валерій Шкура), «Здоров’я та безпека» (лікар – Володимир Червіняк), «Територія безпеки» (психолог – Діана Сембер), усі учасники отримали подарунки від ПОРУЧ та сфотографувались на згадку.

Нагадаємо, відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

У нашій області організацією та проведенням проєкту опікується Закарпатська асоціація футболу.

Анастасія ПЕНЗОВА, ЗАФ
(адміністратор проєкту в Ужгородському районі +380 502529248)

568

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*