«ПРОСПЕКТ-JUNIOR» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ МОЛОДІЖНОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ!

Вчора, 13 серпня, на штучному майданчику стадіону “Автомобіліст” з нагоди Міжнародного дня молоді відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста Ужгород.

Участь у турнірі прийняло 11 команд: “Флоріда”, “Афганець”, “Проспект-Junior”, “Шахта”, “Orbitta”, “Пікниця”, “Paradise”, “Флоріда-2”, “Тельмана”, “All Cash” та “Афганець-2”.

Згідно регламенту змагання відбувалися за кубковою системою (жереб – “сліпий”, тобто без “сіяних” команд), починаючи з 1/8 фіналу.

У першому матчі півфінальної стадії “Проспект-Junior” не залишив жодних шансів ромській команді “Тельмана” (мікрорайон Радванка), перемігши з рахунком 6:0. У іншому двобої “Paradise” на досвіді здолав команду “Афганець” 6:1.

У матчі за 3-є місце “розлючений” “Афганець” переміг “Тельмана” у серії післяматчевих пенальті 2:1.

Фінальний поєдинок тримав інтригу до останньої хвилини матчу, в якому остаточну крапку поставила команда “Проспект-Junior”. Проспектівці зуміли “дотиснути” “Paradise” і здобути “красиву” перемогу з рахунком 2:1 та стати переможцями турніру.

Оргкомітетом були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Станіслав Бойко (“Проспект-Junior”)

Бомбардир – Юрій Заяць (“Проспект=Junior”)

Гравець – Олександр Кіш (“Paradise”)

Усі команди-призери були нагороджені почесними кубками та дипломами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, а номінанти – статуетками від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник – Ольга Василиндра). Команда-переможець “Проспект-Junior” (Олександр Йордан, Юрій Заяць, Олександр Бертич, Станіслав Терпак, Станіслав Бойко, Степан Хамник) отримали футболки з логотипом міста Ужгород та футбольний м’яч. Окремими цінними призами були відзначені арбітри змагань – Федір Дувалка та Сергій Головачко.

466

Будьте прешим. Залиште відгук

Залишити відгук

Ваша електронна пошта не буде опублікована


*